25 rokov na slovenskom trhu

Junior technik výstavby telekomunikačných sietí pre stred Slovenska

Okres Banská Bystrica, Okres Banská Štiavnica, Okres Brezno, Okres Liptovský Mikuláš, Okres Martin, Okres Púchov, Okres Žiar nad Hronom, Okres Žilina, Okres Zvolen
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
720 základná mzda + 23% variabilná zložka (možnosť zárobku 720-890€)
Základná mzda (v EUR brutto):
720,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície
junior technik

Práca sa čiastočne vykonáva aj na území celého Slovenska v rámci viacdňových turnusov podľa potreby.

Na tejto pozícii budete:
- vykonávať prípravné a pomocné zemné práce na výstavbe a inovácii telekomunikačných sietí
- vykonávať práce pri výstavbe kabelovacích tratí
- zabezpečovať výkopy a prekážky na ceste výstražnými zariadeniami
- vykonávať povrchovú úpravu komunikácii a pokládku telekomunikačných káblov
- obsluhovať mechanizačné a dopravné prostriedky na výstavbe
- manipulovať s materiálom na stavbe
- stravné poskytnuté aj počas dovolenky a PN
- 4 dni voľna navyše (nad rámec dovolenky)
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby u zamestnávateľa (mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- príspevok na ubytovanie do výšky 150€
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- minimálne vyučený v odbore SOU
- vodičský preukaz B
- manuálna zručnosť
- výhodou je školenie práce vo výškach
Mám záujem o Junior technik výstavby telekomunikačných sietí pre stred Slovenska

Kontaktná osoba:
Pevalová Jana
Telefon:
0917 810 573