25 rokov na slovenskom trhu

Zaujímavé platové ohodnotenie, práca s autopoťahmi (žehlenie, klipsovanie),13. aj 14. plat

Miesto práce:
Okres Trnava
Platové ohodnotenie:
od 800 EUR + 13. a 14. plat + prípadný nadčas + postupné zvyšovanie mzdy
Základná mzda (v EUR brutto):
4,70 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
Automobilový priemysel - práca s autopoťahmi (žehlenie, klipsovanie, navliekanie), práca vhodnejšia pre mužov.

Práca s autopoťahmi:
- žehlenie poťahov,
- klipsovanie,
- navliekanie na konštrukciu sedačky.

Práca na 3 zmeny, víkend voľný.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Manuálna zručnosť,
Záujem pracovať dlhodobo,
Schopnosť učiť sa a nasledovať inštrukcie nadriadeného.
Mám záujem o Zaujímavé platové ohodnotenie, práca s autopoťahmi (žehlenie, klipsovanie),13. aj 14. plat

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Králová Martina
Telefon:
0917 388 408