25 rokov na slovenskom trhu

HR Manažér Čadca

Miesto práce:
Okres Čadca
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
1800
Základná mzda (v EUR brutto):
1 800,00 €
Požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
riadenie oddelenia ľudských zdrojov

Uvedená funkcia je priamo podriadená riaditeľovi spoločnosti a zodpovedá za:
- vyhľadávanie, výber a prijatie zamestnancov
-komunikácia s personálnymi agentúrami a s úradmi práce
- sústavné preverovanie a vylepšovanie pracovného procesu s cieľom minimalizácie nákladov a znižovanie rizika
- vypracovanie pracovných zmlúv a prípravu pracovných náplní
- agenda vzniku a ukončenia pracovných pomerov
- vedenie osobnej evidencie o zamestnancoch a informácie o zmenách
- komunikácia so sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami
- vykonávanie revízie popisov pracovnej činnosti
- sledovanie a kontrola faktúr spojených s náborom a výberom pridelených zamestnancov, prostredníctvom personálnych agentúr
- aktualizovanie organizačnej štruktúry firmy
- príprava podkladov pre mesačné reporty oddelenia
- vytváranie nových smerníc, implementácia a kontrola dodržiavania zavedených metodických postupov
- vytváranie a realizácia motivačných aktivít a aktivít sociálneho charakteru
- vypracovávanie štatistických a iných hlásení o zamestnancoch
- evidencia a sledovanie dohod vykonaných mimo pracovný pomer
- informuje zamestnancov o aktivitách a výsledkoch spoločnosti
- vytvára a upravuje zmluvy s dodávateľmi
- sleduje stav a objednáva stravné lístky
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Úspešný kandidát má prax na pozícii ľudské zdroje a personalistika vo výrobnom podniku. Má znalosť zákonníka práce, orientuje sa v daňových zákonoch. Má riadiace a organizačné schopnosti, je komunikatívny, samostatný a schopný zvládať stresové situácie.
Kontaktný formulár
Mám záujem o HR Manažér Čadca

Kontaktná osoba:
Šimová Jana
Telefon:
0915 815 720