25 rokov na slovenskom trhu

Jednoduchá práca v Nitre-Operátor/ka na prebaľovanie dielov, oprátor/ka na spojovací materiál

Miesto práce:
Priemyslený park Nitra - Drážovce
Dátum nástupu:
ASAP/ihneď
Platové ohodnotenie:
650€ + 100€ doch. bonus + stravné lístky 3.83€
Základná mzda (v EUR brutto):
650,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Práca na 1 zmenu - operátor/ka na prebaľovanie dielov, oprátor/ka na spojovací materiál

aj ženy aj muži

- manipulačné práce v sklade,
- jednoduchá pracá
- prebaľovanie dielov - spojovací materiál (skrutky, matice a pod) do krabíc podľa objednávky

- zaskladňovanie a vyskladňovanie paliet z regálov, prebaľovanie, vychystávanie a prevažovanie tovaru,
- práca s ručne vedeným elektrický vozíkom (VZV) - výhodou, nie je podmienkou
- práca aktuálne na jednu zmenu - ranná zmena
* TR - stravovacia karta
* bonusový systém
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- flexibilita,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť,
- manuálna zručnosť,
- práca vhodná pre mužov aj ženy
Mám záujem o Jednoduchá práca v Nitre-Operátor/ka na prebaľovanie dielov, oprátor/ka na spojovací materiál

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra – Štúrová
Kontaktná osoba:
Pavlíková Fatima
Telefon:
421915 856 329