25 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme vodičov NZV do čokoládovni

Miesto práce:
Račianska ulica
Dátum nástupu:
Dohodou
Platové ohodnotenie:
5,20€/hod. s dochádzkovým bonusom + 10% prémie z hodinovej sadzby
Základná mzda (v EUR brutto):
3,50 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Práca s jašterkou a so skenerom. Miesto práce je Bratislava - zabezpečujeme ubytovanie.

Máte skúsenosti s prácou s elektrickým NZV? Ozvite sa nám ak máte záujem o prácu v prostredí čokoládovne.

Vašou úlohou bude:
* Odvoz paliet s hotovými výrobkomi a polotovaromi
* Príprava obalového materiálu a materiálu potrebného na ostatnú výrobu (formy, biele debničky, cisterny...)
* Tlač štítkov, kontrola a nastavovanie dátumu
* Práca so skenerom a PC

Je nutné mať platný preukaz na obsluhu motorových vozíkov a potravinársky preukaz!
* stabilné zamestnanie na pracovnú zmluvu
* časom možnosť prestupu do kmeňového stavu
* dobré platové ohodnotenie
* stravné lístky v hodnote 3,83 EUR
* MOŽNÉ ZÁLOHY
* UBYTOVANIE ZDARMA
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
* Platný preukaz pracovníka v potravinárstve (vieme zabezpečiť)
* Platný preukaz na NZV elektrický vozík - trieda A, B
* Schopnosť pracovať samostatne
* Ochota pracovať na zmeny
Kontaktný formulár
Mám záujem o Hľadáme vodičov NZV do čokoládovni

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Vicová Nela
Telefon:
0905 553 818