25 rokov na slovenskom trhu

Manipulant s VZV vo Veľkých Levároch. Ubytovanie zabezpečené.

Bratislava, Okres Bánovce nad Bebravou, Okres Dunajská Streda, Okres Galanta, Okres Hlohovec, Okres Ilava, Okres Nové Mesto nad Váhom, Okres Partizánske, Okres Pezinok, Okres Piešťany, Okres Považská Bystrica, Okres Prievidza, Okres Púchov, Okres Senec, Okres Trenčín, Okres Trnava
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
800,00€/mesačne + benefity (2x do roka odmena vedúceho, 13.plat)
Základná mzda (v EUR brutto):
5,13 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Manipulačný robotník v sklade s VZV

- nákladka a výkladka tovaru
- preberanie tovaru a príprava tovaru na odoslanie
- balenie tovaru (fólia, šalovanie, ukladanie kruhov na palety)
- kontrolovanie kvality tovaru a nezhody s dokumentáciou alebo kvalitou
- likvidácia šrotov a krátkych dĺžok káblov
- prevíjanie káblov
- mzda 800€/mesačne + benefity (2x do roka odmena vedúceho, 13.plat)
- teplé obedy v jedálni za 0,40€
- stravné lístky za 12hod. zmeny v hodnote 4€
- 5 dní dovolenky navyše
- sobota, nedeľa a sviatky sa nepracuje
- doprava z Malaciek zabezpečená
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- stredoškolské vzdelanie (výučný list)
- prax s VZV + platný preukaz
- preukaz na VZV 8-16t výhodou
- zodpovednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť
- 12hod. zmeny od 6.00h do 18.00h
Mám záujem o Manipulant s VZV vo Veľkých Levároch. Ubytovanie zabezpečené.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Surovská Králová Zuzana
Telefon:
0905 536 550