25 rokov na slovenskom trhu

Pracovník/čka vo výrobe - doprava zadarmo z NR a okolia

Miesto práce:
Nitra - Drážovce
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
997 € priemerná mesačná mzda (základná mzda 792 € + mesačný bonus do 15% + 13. plat)
Základná mzda (v EUR brutto):
792,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Na pohovor Vás odvezieme a nastúpiť môžete ihneď!!!

Hľadáme šikovných pracovníkov do automobilového priemyslu - výroba automobilov v Nitre. Práca je vhodná pre mužov a ženy.
Nepotrebujete prax - na pozíciu budete zaškolení.

Náplň práce:
Vyrábanie komponentov do áut, kde finálnym výrobkom je samotné auto.
Pracuje sa podľa inštrukcií daného postu v 3-zmennej prevádzke.
Jedná sa o prácu prevažne v stoji.
- práca na zmluvu priamo do kmeňa spoločnosti ( nie cez agentúru )
- pre uchádzačov mimo región firma zabezpečuje a prispieva na ubytovanie
- vernostný bonus do výšky 400 €
- 13. plat
- odmena 250€ za každého nového kolegu
- zvoz Nitra a široké okolie ZADARMO

Rôzne iné benefity ako zvýhodnené stravovanie, príspevok pri individuálnej doprave,
3% platu na doplnkové dôchodkové poistenie, interné benefity (príspevky) na relax, vzdelávanie a iné...
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- dodržiavanie výrobných inštrukcií
- zodpovednosť
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
Mám záujem o Pracovník/čka vo výrobe - doprava zadarmo z NR a okolia

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Švajdová Michaela
Telefon:
0914330517