25 rokov na slovenskom trhu

Category manager/nákupca

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
1800€ btto/mes.
Základná mzda (v EUR brutto):
1 800,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
Category manager / nákupca pre obchodný reťazec.

- zodpovednosť za dosiahnutie stanovených cieľov na úrovni zverenej kategórie
- zodpovednosť za výber a štruktúru sortimentu, za prezentáciu tovarov danej sortimentnej skupiny, za stanovenie konečných cien položiek
- plánovanie marketingovej podpory sortimentnej kategórie
- vyjednáva obchodné podmienky s dodávateľmi
- navrhuje riešenia optimalizácie a obrátky zásob
- sleduje a vyhodnocuje trhové trendy a konkurenciu
- zodpovedá za nastavenie a implementáciu interných procesov a reportingu, príprava podkladov, spracovanie analýz
- možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
- pracovná príležitosť v dynamickej spoločnosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- skúsenosť s prácou v retailovej spoločnosti
- aktívny prístup k práci
- bussiness orientácia
- rozhodnosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť odolávať stresu
- anglický alebo nemecký jazyk výhodou
Kontaktný formulár
Mám záujem o Category manager/nákupca

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Hoangova Silvia
Telefon:
0918 714 258