25 rokov na slovenskom trhu

Operátor vstrekolisu, montážny pracovník v Nitre- zabezpečená doprava - Nové Zámky - Šurany - Komjatice - Nitra - Nitra

Miesto práce:
priemyselný park Nitra
Dátum nástupu:
Po pracovnom pohovore
Platové ohodnotenie:
750€ + 50€ dochádzka + 50€ výkon + cca 50€ zákonné príplatky +150€ kvartálne odmeny + 4€ stravné lístky
Základná mzda (v EUR brutto):
750,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových výliskov - krytov na motory automobilov.

- práca pri vstrekolise
- montáž plastových komponentov komponentov
- vizuálna kontrola výrobkov
- balenie do krabice
- lepenie etikiet
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- ochota pracovať na 3 zmeny
- prijímame aj staršie ročníky - pohyblivé a vitálne
- doprava zabezpečená od Nových Zámkov - Šurany - Komjatice - Nitra
- ubytovanie neposkytujeme
Mám záujem o Operátor vstrekolisu, montážny pracovník v Nitre- zabezpečená doprava - Nové Zámky - Šurany - Komjatice - Nitra - Nitra

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra – Štúrová
Kontaktná osoba:
Držík Michal
Telefon:
0918 574 877