25 rokov na slovenskom trhu

Operátorka vo výrobe na skrátený úväzok, práca popoludní, možnosť výberu zmien

Miesto práce:
Spišská Belá
Dátum nástupu:
Dohodou
Platové ohodnotenie:
2,99 €/hod brutto, po skúšobnej dobe 3,05 €/hod. Priemerná mesačná mzda 260 €
Základná mzda (v EUR brutto):
2,99 €
Pracovný pomer:
skrátený úväzok
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Operátorka vo výrobe

- Montáž káblových zväzkov - práca na polovičný alebo skrátený úväzok.
- Možnosť výberu zmien - možné je odpracovať len určité dni v týždni.
- Prac. doba je v čase 15.00-19.00 hod.
- Ponuka je ideálna pre matky s deťmi a študentky od 18 rokov.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Ukončené min. SOU - výučný list
Mám záujem o Operátorka vo výrobe na skrátený úväzok, práca popoludní, možnosť výberu zmien

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Poprad
Kontaktná osoba:
Čakyová Jana
Telefon:
0917 965 342