25 rokov na slovenskom trhu

Manipulačné práce v sklade/ Raktárosokat -segédmunkásokat keresunk Egyházkarcsára

Miesto práce:
Kostolné Kračany
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
4,0 €/ hod. brutto + dochádzkový bonus 0,20€/hod.
Základná mzda (v EUR brutto):
4,00 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Brigáda v logistickom sklade pri Kostolných Kračanoch. Jedná sa o prácu s bremenami a preto je vhodnejšia pre mužov.

Náplň práce:
- ručná vykládka kontajnerov s tovarom
- ukladanie krabíc s tovarom na palety
- fóliovanie paliet

- ručná vykládka kontajnerov s tovarom - árumozgatáss konténerekbol
- ukladanie krabíc s tovarom na palety - doboz és áru raklapra helyezése
- fóliovanie paliet - raklap és áru fóliázás
- práca na jednu zmenu od 6:00 do 14:30 prípadne 15:00 (Pon. - Pia.) - 1 muszakos munka
- práca je vhodná pre študentov
- benefit navyše za dobrú dochádzku
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- dobrá fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- vlastná doprava
- minimálny vek 18 rokov
Mám záujem o Manipulačné práce v sklade/ Raktárosokat -segédmunkásokat keresunk Egyházkarcsára

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Hercegová Katarína
Telefon:
0908 764 052