25 rokov na slovenskom trhu

Skladník - doprava zabezpečená !!!

Miesto práce:
Okres Nitra
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
od 837€ do 963€ ( pre predstavu 963,- € v hrubom predstavuje 736,- € v čistom )
Základná mzda (v EUR brutto):
837,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Do kmeňového stavu hľadáme vodičov vysokozdvižného vozíka.
Ak máš papiere na VZV, jazdíš na čelnom vozíku, prípadne vieš obsluhovať RETRAK tak hľadáme práve teba.
Úspešný kandidát sa pripojí k tímu skúsených vodičov VZV s možnosťou kariérneho rastu.

Práca v 2-zmennej prevádzke.

Tvojou úlohou bude:
- vykladanie a nakladanie kamiónov
- vyskladňovanie a zaskladňovanie tovaru v regáloch
- manipulácia so zverenými komponentami
- práca so scannerom
- zásobovanie linky s pracovnými komponentami
- kontrola obalov
- mesačná odmena už po 1. celom odpracovanom mesiaci vo výške 5%, po 2. mesiaci 10%, po 3. mesiaci 15%
- zmluva na dobu neurčitú od prvého dňa trvania pracovného pomeru
- 13. plat
- stravovacia karta - hodnota 3,83 na deň
- skvelý pracovný kolektív
- pracovné oblečenie zdarma

- DOPRAVA JE ZABEZPEČENÁ ZADARMO v rámci Nitry a okolia
- doprava zadarmo je zabezpečená aj z ďalších smerov: Nové Zámky, Piešťany, Trnava, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Šaľa, Galanta

- VIAC INFO VÁM RADI POSKYTNEME NA ČÍSLACH 0902 934 050, 0914 330 517.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Platné papiere na VZV
- Precíznosť a zodpovednosť
- Logické myslenie
- Schopnosť tímovej spolupráce
Kontaktný formulár
Mám záujem o Skladník - doprava zabezpečená !!!

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Švajdová Stanislava