25 rokov na slovenskom trhu

Operátor výroby - získaj prácu, dopravu, ubytovanie v Nitre !

Miesto práce:
Okres Nitra
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
997 € priemerná mesačná brutto mzda (základná mzda 792 € + mesačný bonus 0-15% základnej mzdy + 13. plat + príspevok na dopravu 20 € prípadne zvoz Nitra okolie ZDARMA ) Benefity : vernostný bonus od 200 € až do výšky 400 €, 250€ odmena za každého nového
Základná mzda (v EUR brutto):
792,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Výroba automobilov v Nitre,
Práca v 3-zmennej prevádzke,
Zabezpečená doprava (pre ľudí z okolia),
Zabezpečené ubytovanie (pre ľudí mimo región).

Zaradenie na vyhovujúcu pozíciu,
Zaškolenie pred začlenením do výroby,
Práca podľa inštrukcií daného výrobného postu,
Pracuje sa v stoji,
Pracuje sa na 3 zmeny (ranná, nočná poobedná).
Práca na zmluvu priamo do kmeňa spoločnosti ( nie cez agentúru ),
Možnosť rastu v rozvíjajúcej sa spoločnosti,
Zabezpečená dopravy z okolitých miest a obcí,
Zabezpečené ubytovanie v prípade ľudí mimo región,
Dobré finančné ohodnotenie,
Vernostný bonus 400 EUR,
13. plat,
Rôzne iné benefity ako zvýhodnené stravovanie, príspevok pri individuálnej doprave,
3% platu na doplnkové dôchodkové poistenie, interné benefity (príspevky) na relax, vzdelávanie a iné...
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Ochota naučiť sa výrobné inštrukcie,
Dodržiavanie výrobných inštrukcií,
Možnosť pracovať v stoji,
Možnosť pracovať v 3-zmennej prevádzke (ranná, nočná, poobedná).
Mám záujem o Operátor výroby - získaj prácu, dopravu, ubytovanie v Nitre !

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Stanislava Švajdová
Telefon:
0902934050