25 rokov na slovenskom trhu

Obchodník na dopravno-špedičnom oddelení

Miesto práce:
Poprad
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
900€ + provízie z predaja 15-20%
Základná mzda (v EUR brutto):
900,00 €
Pracovný pomer:
plný úväzok, živnosť
Požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Obchodník na špedíciu

Pre spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou ovocia a zeleniny hľadáme Obchodníka na dopravno-špedičné oddelenie s nástupom do interného stavu tejto spoločnosti.

Čo bude Tvojou náplňou?
Predovšetkým získavanie nových klientov na Slovensku aj v zahraničí, a komunikácia už s existujúcimi klientmi.
Ďalej sa budeš sústrediť na sprostredkovanie transportov pre klientov, kontrolu daného transportu a realizáciu transportu od naloženie po vyloženie.

Čo budeš pri tejto práci využívať?
Ide o prácu s počítačom, tak budeš využívať internet, emailovú komunikáciu a špedičné databanky.

Čo vyžadujeme?
Hľadáme samostatného a komunikatívneho človeka, ktorý sa nebojí výziev a má skúsenosti z oblasti dopravy.
Skúsenosti z dopravy a znalosť logistických tokov sú veľmi podstatné.
- nástup do interného stavu spoločnosti
- provízie z predaja 15-20% (300-3000€)
- služobné vozidlo
- mobilný telefón
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni B2
- znalosť logistických tokov
- všeobecný prehľad v oblasti dopravy
- komunikatívnosť, flexibilita a vysoké pracovné nasadenie
Kontaktný formulár
Mám záujem o Obchodník na dopravno-špedičnom oddelení

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Pevalová Jana
Telefon:
0917 810 573