25 rokov na slovenskom trhu

Stavebný inžinier s možnosťou sebarealizácie

Miesto práce:
Okres Vranov nad Topľou
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
od 1300€ brutto/mesiac (výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
Základná mzda (v EUR brutto):
1 300,00 €
vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Technik investičnej výstavby - Stavebný inžinier

Ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu pre Stavebného inžiniera, ktorý bude mať možnosť sebarealizácie u nášho významného klienta. Hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti s investičnou výstavbou, ktorý je zároveň prakticko-technický typ a dokáže analyzovať a flexibilne riešiť problémy.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude plánovať, riadiť a koordinovať stavebné projekty. Tvoriť postupy prípravy a realizovať investičnú výstavbu.

Budeš zodpovedný za:
-technickú normalizáciu a projektovanie
-právne predpisy a základné pojmy v oblasti investičnej výstavby
-systémy a normy kvality v investičnej činnosti
-bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci a ochranu pred požiarmi
-zabezpečenie údajov z katastra nehnuteľnosti
-koordináciu a kontrolu priebehu investičnej činnosti
-posudzovanie projektovej dokumentácie a stanovenie podmienok stavieb
-spracovanie finančných rozpočtov
-stanovenie spôsobov realizácie investícií
-zabezpečenie náležitosti stavieb k návrhu na vydanie rozhodnutí, povolení a ďalších podkladov od orgánov štátnej správy
-zabezpečenie vysporiadania majetko-právnych vzťahov na nehnuteľnostiach
- stabilná a perspektívna práca
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- motivačné mzdové ohodnotenie
- doplnkové dôchodkové sporenie
- finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- služobný telefón
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti - Stavebný dozor (Podmienka)
- vysokoškolské vzdelanie technického smeru - pozemné stavby
- schopnosť analyzovať a riešiť problémy
- samostatnosť, zodpovednosť, tímová práca
Kontaktný formulár
Mám záujem o Stavebný inžinier s možnosťou sebarealizácie

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Pekárová Ivona
Telefon:
0902 934 051