25 rokov na slovenskom trhu

Implementačný špecialista - zavádzanie SW riešení v IT oblasti!

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
Dohodou
Platové ohodnotenie:
fix. 1500€ btto/mes. + var. zložka
Základná mzda (v EUR brutto):
1 500,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Implementačný špecialista so skúsenosťou so zavádzaním SW riešení.

• návrh, príprava a realizácia riešenia požiadaviek zákazníkov v projektoch implementácie softwarových riešení v oblastiach spracovania a obehu dokumentov
• nastavovanie parametrov SW, aby reflektovali potrebám zákazníka
• konfigurácia systémov a ich dokumentáciu
• školenia nových používateľov a preškoľovanie existujúcich zákazníkov
• odborný profesionálny rast vrátane interných školení v zahraničí, externé tréningy a ďalšie vzdelávanie v oblasti hard a soft skills
• skrátená pracovná doba v piatok
• Multi-Sport karta čiastočne hradená zamestnávateľom
• dni zdravia
• aktivity v a mimo pracovnej doby
• finančný príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
• minimálne 2 roky skúseností so zavádzaním softvérových riešení
• chápanie podnikových procesov (získané buď praxou alebo ekonomickým vzdelaním)
• stredne pokročilú úroveň anglického jazyka
• ochota a schopnosť vzdelávať ľudí, ktorí počítačovým systémom až tak nerozumejú
• flexibilitu a analytické myslenie
• ochotu učiť sa nové veci
Mám záujem o Implementačný špecialista - zavádzanie SW riešení v IT oblasti!

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Porubská Katarína
Telefon:
+421 917 898 239