25 rokov na slovenskom trhu

Zarobte si. Jedinečná brigáda už na túto sobotu 14.9.2019 so zabezpečenou dopravou aj pre študentov.

Miesto práce:
Logistický park Senec
Dátum nástupu:
Dohodou
Platové ohodnotenie:
5,1945€
Základná mzda (v EUR brutto):
5,19 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Štítkovanie a manipulačné práce v logistickom sklade v Senci.

Vašou náplňou práce bude:
- ručná vykládka jednotlivých kartónov
- štítkovanie a balenie tovaru
- ukladanie tovaru na palety
- práca 8-hodinová 6-14h
- 5,1945 € brutto/ základná hodinová mzda + 3,60 €/stravný lístok
- pravidelná práca počas pracovných dní od 6-14h, 14-22h.

- doprava ZDARMA zabezpečená zo smerov:

1. smer: Veča, Šaľa, Diakovice, Matúškovo, Galanta, Nový Dvor, Pusté Uľany, Veľký Grob,
Réca, Boldog, Senec
2. smer: Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Uľany, Jelka, Hrubá Borša, Kráľová pri
Senci
3. smer: Vištuk, Budmerice, Modra, Šenkvice, Pezinok, Viničné,
4. smer: Dunajská Streda, rázcestie Vieska, rázcestie Holice, rázcestie Blatná na Ostrove, rázcestie Báč,
Šamorín, Mierovo, Hubice, Zlaté Klasy, Hrubý Šúr, Tureň, Senec
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- bezúhonnosť
- ochota a chuť pracovať
- fyzická zdatnosť
Študent, musí mať potvrdenie o návšteve školy.
Mám záujem o Zarobte si. Jedinečná brigáda už na túto sobotu 14.9.2019 so zabezpečenou dopravou aj pre študentov.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Senec
Kontaktná osoba:
Duchoňová Alexandra
Telefon:
0918 876 735