25 rokov na slovenskom trhu

Kvalitár (EOL Q operator)

Miesto práce:
Okres Nitra
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
880
Základná mzda (v EUR brutto):
880,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Operátor kvality

Priamo do kmeňového stavu hľadáme zamestnancov na pozíciu OPERÁTOR KVALITY

• vykonávanie kontroly vonkajšieho vzhľadu dielu a jeho zhodnosti podľa štandardov a pravidiel,
• povinnosť rotovať s pozíciou pre vykonávanie auditu konformity dielu a pravidelnej frekvenčnej kontroly,
• zodpovednosť za zhodnosť viditeľnej, funkčnej časti a vyhodnotenie dielov určených na zablokovanie, opravu, alebo šrotáciu, za nesprávnosť svojho rozhodnutia preberá zodpovednosť,
• upozorňuje na zistené nedostatky,
• rieši vzniknuté situáciu samostatne alebo v spolupráci s kolegami a nadriadeného, v závislosti od ich závažnosti,
• povinnosť dodržiavať interné predpisy a predpisy BOZP,
• v prípade potreby sa zúčastňuje na prácach pre zlepšovanie pracovných podmienok 5S, TPM,
• aktívna participuje na podávaní zlepšovacích návrhov,
• aktívna účasť na zaškolovaní.
• dbá na aktuálnosť dokumentácie na svojom poste
• V prípade potreby vykonáva prácu baliča – ukladá diely do určených foriem
+ 10% mesačný výkonnostný bonus (ten je variabilný, závisí od dochádzky, dodržiavania príkazov nadriadeného a dodržiavania bezpečnostných predpisov)

Tento variabilný bonus sa vypláca hneď od začiatku PP.
Mzda brutto predstavuje - 968 Eur bez nadčasov, nočných príplatkov
- príspevok na cestovanie 6 centov/km na cestu do a z práce
- 5,20 Eur/deň stravná jednotka (zamestnancovi sa zráža 1,72 Eur/deň)
• Príspevok do DDS (3. pilier)
• Širokú škálu sociálnych a individuálnych benefitov
• 13 plat
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Dobrý zrak
Práca je prevažne v stoji
Svedomitosť, dochvíľnosť
Ochota pracovať nadčas
Kontaktný formulár
Mám záujem o Kvalitár (EOL Q operator)

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Švajdová Stanislava
Telefon:
0902 934 050