25 rokov na slovenskom trhu

Servisný technik - okolie PD, TO, PE, TN, BN

Miesto práce:
Partizánske
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
1000€ + bonusy
Základná mzda (v EUR brutto):
1 000,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Servisný, revízny technik výťahov

Hľadáme skúseného a zodpovedného kandidáta so záujmom o elektromechaniku na pozíciu Servisného technika výťahov pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá poskytuje zaujímavé benefity.

Ak uprednostňujete prácu v teréne, vyznáte sa v údržbe elektrických a mechanických zariadení, a viete pracovať samostatne bez toho, aby Vás niekto kontroloval, táto ponuka je priamo pre Vás. Potrebujeme zastrešiť okolie Prievidza, Topoľčany, Partizánske, Trenčín, Bánovce n. Bebravou.

Čo bude Vašou náplňou práce?
- pravidelná údržba a kontrola výťahov vo zverenej oblasti, žiadne nocovanie v inom meste, vždy sa vraciate naspäť domov
- vykonávanie opráv výťahov
- vyslobodzovanie osôb
- pohotovosť v rozsahu 1x za 6-10 týždňov
- vedenie dokumentácie o Vašej činnosti
- služobný automobil aj na súkromné použitie
- služobný mobilný telefón
- výborné firemné prostredie
- zázemie nadnárodnej spoločnosti
- kvalitné pracovné prostriedky
- 24€/mesačne príspevok na dôchodkové alebo životné poistenie
- stravné lístky v hodnote 4€
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- § 18 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. (podmienkou) - oprava, rekonštrukcia a montáž vyhradeného technického zariadenia - osobný a nákladný výťah
- § 16 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. (výhodou) - revízny technik
- skúsenosť so servisom elektrických a mechanických zariadení
- vodičský preukaz B (aktívny vodič)
Kontaktný formulár
Mám záujem o Servisný technik - okolie PD, TO, PE, TN, BN

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Pevalová Jana
Telefon:
0917 810 573