25 rokov na slovenskom trhu

Montážny pracovník/čka pri výrobe klimatizačných jednotiek na 2 zmeny s dopravou v rámci NR zadarmo.

Miesto práce:
Nitra
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
730 + 10% + zákonné príplatky + stravné lístky
Základná mzda (v EUR brutto):
730,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Spoločnosť sa zaoberá výrobou klimatizačných jednotiek do automobilov. Dodávateľ do JLR

jednoduchá montáž klimatizačných jednotiek v stanovenom čase, požadovanej kvalite, podľa predpísaných pracovných postupov
Obsluhovanie výrobných prístrojov a zariadení
Kontrolovanie kvality vstupných materiálov, priebežná kontrola kvality výrobkov
Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov
Vhodné pre mužov aj ženy
- Výplata na čas
- Stravné lístky v hodnote 4€ za každý odpracovaný deň dostávate mesiac dopredu
- Čisté bezprašné prostredie
- práca v malom kolektíve
- práca na 2 zmeny
+ bonus 400€ za rok (vyplácaný pol ročne po 200€)
- 20€ príspevok na dopravu v prípade vlastnej dopravy
- zabezpečená doprava v rámci NR
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Ochota pracovať na 2 zmeny, momentálne sa pracujú aj soboty min. do konca
Možnosť nadčasov
Zodpovedný prístup k práci
Doprava v rámci NR zabezpečená
Ubytovanie neposkytujeme
Mám záujem o Montážny pracovník/čka pri výrobe klimatizačných jednotiek na 2 zmeny s dopravou v rámci NR zadarmo.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Nitra – Štúrová
Kontaktná osoba:
Držík Michal
Telefon:
0918 574 877