25 rokov na slovenskom trhu

Operátor kompletizácie kokpitov áut. Ubytujeme Vás, dopravíme do práce a zaučíme!

Miesto práce:
Opletalová
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
778 +odmeny (112 až 222) + príplatky za zmennosť, + 13-ty a 14-ty plat, + mimoriadne prémie od majstra, + zvýšenie platu po 6 mesiacoch
Základná mzda (v EUR brutto):
778,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Výroba kokpitov do automobilov,
3-pracovné zmeny (8 hodín denne)
Bezplatné ubytovanie a doprava do závodu.

Kompletizácia palubných dosiek automobilov,
Montovanie dielcov a zapájanie káblov.
- Možnosť zálohy na preklenutie obdobia do prvej výplaty
- Bezplatné ubytovanie + zabezpečená doprava v rámci Bratislavy ZDARMA
- Zabezpečená doprava zo smeru: Veľké Leváre, Malacky, Stupava, Kúty, Sekule, Závod, Sološnica, Rohožník, Lozorno ....
- Príspevok na dopravu - v prípade vlastnej dopravy
- Stravné lístky v hodnote 3,83 EUR za každú odpracovanú zmenu + jedáleň so zľavnenou stravou,

Dobré platové ohodnotenie. Základ 778.- EUR/mesiac + príplatky podla platnej legislatívy + odmeny
- Odmena dochádzková, odmena za bezchybovosť, odmena skupinová atď....
- Odmena 5 EUR za každú zvládnutú pracovnú pozíciu, pri znalosti 5 pracovných pozícií odmena 100.- €
- Odmena pri 3 ½ dňových nadčasoch + 20.- €
- Odmena odmena pri 6 ½ dňových nadčasoch 60.- €
- Odmena pri 9 ½ dňových nadčasoch + 120.- €
- Pri práci na VZV cca 100 EUR vyššia mzda
- Zvýšenie mzdy po 6 mesiacoch
- Nárok na 13-ty a 14-ty plat po 6 mesiacoch práce
- Možnosť prestúpenia do kmeňového stavu po 6 mesiacoch práce
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Práca vhodná pre muža
Potrebná základná manuálna zručnosť
Ochota pracovať na 3 zmeny
Dobrý zdravotný stav
Mám záujem o Operátor kompletizácie kokpitov áut. Ubytujeme Vás, dopravíme do práce a zaučíme!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava – Devínska Nová Ves
Kontaktná osoba:
Mrvová Denisa
Telefon:
+421915856328