25 rokov na slovenskom trhu

Operátor výroby - 300€ náborový príspevok

Miesto práce:
Senica
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
1000-1100€ brutto s príplatkami a bonusmi
Základná mzda (v EUR brutto):
658,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Spracovanie plochej valcovanej ocele a hliníkových zvitkov do tabúľ a tvarových nástrihov.
Výroba malých zvitkov, pások, tabúľ po pravouhlé a lichobežníkovité nástrihy rôzneho tvaru pre automobilový priemysel a iné priemyselné odvetvia.

- obsluha strihacích a zváracích liniek
- vykonávanie výrobných operácií podľa daných procesov a postupov
- práca v trojzmennej /štvorzmennej prevádzke
Práca v stabilnej spoločnosti
Náborový príspevok v celkovej výške 300,- €
Dochádzkový bonus 60€ a BOZP bonus 50,- €
Príplatky-nočný, hlučný, zmenový
Extra bonusy
Mesačné osobné ohodnotenie do 12%
Doplnkové dôchodkové sporenie 2%
Kurz anglického jazyka zdarma priamo v spoločnosti
Podpora zdravia-plaváreň, ovocné šaláty,Týždeň zdravia
Motivačný program-lístky do Cinemax, Poukážky na večeru a pod.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- záujem o dlhodobú prácu,
- manuálne zručný,
- dobrá fyzická kondícia (práca v stoji)
Kontaktný formulár
Mám záujem o Operátor výroby - 300€ náborový príspevok

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Kurková Jana
Telefon:
0917 781 309