25 rokov na slovenskom trhu

Práca s bezplatným ubytovaním - Vodič VZV - Bratislava

Miesto práce:
Opletalová - Devínska Nová Ves
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
808 + bohatý systém odmien + príplatky za zmennosť, + 13-ty a 14-ty plat, + mimoriadne prémie od majstra, + zvýšenie platu po 6 mesiacoch, + bonusy pri nadčasoch.
Základná mzda (v EUR brutto):
808,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Pracovník na VZV (retrák),
3-zmenná prevádzka (8 hodinové pracovné zmeny),
práca s bezplatným ubytovaním a dopravou do závodu.

- práca na VZV (retrák)
- Bezplatné ubytovanie,
- Bezplatná doprava zabezpečená z ubytovne, V prípade vlastnej dopravy je k dispozícii príspevok,
- Stravné lístky v hodnote 3,83 EUR za každú odpracovanú zmenu + Jedáleň so zľavnenou stravou (len 1,50 EUR za obed),
- Možnosť zálohy na preklenutie obdobia do prvej výplaty,
Dobré platové ohodnotenie. Základ 768 EUR/mesiac + odmeny:
- Odmena za aktívnu prácu na VZV 50 EUR,
- Odmena dochádzková 33 EUR,
- Odmena za bezchybovosť 34 EUR,
- Odmena skupinová 25 EUR,
- Odmena 5 EUR za každú zvládnutú pracovnú pozíciu,
- Odmena + ďalších 100 EUR pri zvládnutí 5 pracovných pozícií,
- Odmena 20EUR ak zamestnanec zostane dlhšie v práci počas 3 zmien (nadčas 3,75 hodiny po zmene),
- Odmena 60EUR ak zamestnanec zostane dlhšie v práci počas 6 zmien (nadčas 3,75 hodiny po zmene),
- Odmena 120EUR ak zamestnanec zostane dlhšie v práci počas 9 zmien (nadčas 3,75 hodiny po zmene),
- Zvýšenie mzdy po 6 mesiacoch,
- Nárok na 13-ty a 14-ty plat po 6 mesiacoch práce,
- Možnosť prestúpenia do kmeňového stavu po 6 mesiacoch práce
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
VZV preukaz + skúsenosť s prácou na retraku,
dobrý zdravotný stav (3-zmenná prevádzka),
manuálna zručnosť,
Mám záujem o Práca s bezplatným ubytovaním - Vodič VZV - Bratislava

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava – Devínska Nová Ves
Kontaktná osoba:
Mrvová Denisa
Telefon:
0915 856 328