25 rokov na slovenskom trhu

Chceš nadobudnúť prax v oblasti automatizácie? Pošli nám CV!

Miesto práce:
Okres Trenčín
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
900€ btto/mes.
Základná mzda (v EUR brutto):
900,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Technik pre automatizáciu, 3-zmenná prevádzka

- Diagnostika a opravy závad (mechanické, softwarové, hardwarové) na testovacom zariadení,
- spolupráca pri zavádzaní nových produktov do výroby,
- údržba testovacích zariadení,
- spolupráca s oddelením prípravy výroby a kvality,
- návrh, stavba a programovanie testovacích zariadení,
- oprava a údržba automatizovaných liniek.
- možnosť osobného a kariérneho rastu,
- príspevok do III. piliera,
- bonus pri životnom i pracovnom jubileu,
- letný, vianočný bonus,
- stravovanie zabezpečené v priestoroch jedálne
- uvítací balíček,
- množstvo zliav a výhod v kultúrnych, vzdelávacích zariadeniach či obchodoch.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vzdelanie elektrotechnického smeru,
- orientácia v aktuálnych trendoch v oblasti IT,
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke,
- MS Office -pokročilá úroveň,
- skúsenosť v oblasti robotizácie - výhodou.
Mám záujem o Chceš nadobudnúť prax v oblasti automatizácie? Pošli nám CV!

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Hoangova Silvia
Telefon:
0918 714 258