25 rokov na slovenskom trhu

Práca na 2 zmeny TT, doprava z Hlohovca, zo Serede, zo Šintavy

Miesto práce:
CT park Trnava
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
870 €/mesiac brutto (700 € základ + 125 € bonusy, príplatok za obtiažnosť 45€)
Základná mzda (v EUR brutto):
700,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície

ZABEZPEČENÁ DOPRAVA:
Hlohovec - Bojničky - Dvorníky - Šalgočka - Zemianske Sady - Pusté Sady - Pata
Šintava - Sereď - Opoj - Vlčkovce - Križovany Nad Dudváhom - Zavar - ZÁVOD

Práca na dve zmeny (ranná, poobedná)
Nenáročná práca v sede aj v stoji od pondelka do piatka na 2 zmeny ( 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
Pracovné soboty vopred ohlásené.

NÁPLŇ PRÁCE:
- montáž skenerov, olepovanie, spájkovanie výrobných dielov, skrutkovanie, balenie hotových výrobkov
- stravný lístok v hodnote 3,85 € pri odpracovaní rannej zmeny, + 4,85 € pri odpracovaní poobednej zmeny
- ročný príspevok na dopravu v hodnote 40 - 80 € a relax v hodnote 35 € (vyplácaný raz ročne)
- ročný bonus až do výšky jednej hrubej mzdy (v závislosti od dĺžky pracovného pomeru a splnenia cieľov výroby, vyplácaný raz ročne)
- fyzicky nenáročná práca v čistom prostredí
- ide o projekt s predpokladaným ukončením k 31.12.2019 (prípadná možnosť pokračovania na inom oddelení, podľa spokojnosti)
- extra bonus - 300€ ak odpracujete do konca decembra
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke
- čistý register trestov
Mám záujem o Práca na 2 zmeny TT, doprava z Hlohovca, zo Serede, zo Šintavy

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Hlohovec
Kontaktná osoba:
Kovářová Zuzana
Telefon:
0915 776 129