25 rokov na slovenskom trhu

Predavač/pokladník zábavnej pyrotechniky v Bratislave. Mzda 5,38€/hod + stravný lístok!

Podunajské Biskupice, Petržalka, Rača, Nové Mesto, Patrónka, Dúbravka
Dátum nástupu:
18.12.2019
Platové ohodnotenie:
5,38/hod + stravný lístok 3,83€ + zákonné príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
5,38 €
Pracovný pomer:
plný úväzok, na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Predajca pyrotechniky v obchodnom reťazci

- predaj pyrotechniky
- práca s pokladňou
- poskytovanie informácii zákazníkom
- práca je od 18.12.-31.12.2019
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vek od 18 rokov
- platný (nie starší viac ako 2 roky) zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (vybavuje sa u obvodného lekára)
- čistý register trestov
- lekárska prehliadka - preplatíme

- po odpracovaní dostatočného počtu odpracovaných hodín Vám preukaz aj lekársku prehliadku preplatíme
Mám záujem o Predavač/pokladník zábavnej pyrotechniky v Bratislave. Mzda 5,38€/hod + stravný lístok!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Laššuová Jarmila
Telefon:
0905 259 589