25 rokov na slovenskom trhu

Údržbár strojov priamo v Hlohovci priamo do kmeňa spoločnosti

Miesto práce:
Okres Hlohovec
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
nástupná mzda 750€+odmeny do 80€ + stravné lístky v hodnote 3,90€
Základná mzda (v EUR brutto):
750,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
údržbár

Identifikácia porúch strojov a zariadení
Údržba a oprava strojov a nástrojov
Nastavovanie a kontrola parametrov strojov a zariadení
Zodpovednosť za plynulý chod výroby zabezpečením disponibility strojov a zariadení
Kontrola intervalov údržby a zodpovednosť za ich dodržiavanie
Zodpovednosť za dodržiavanie pracovných a bezpečnostných postupov a štandardov
Ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného
Nenáročná práca v mladom priateľskom kolektíve
Blízko od centra mesta
Práca nevyžaduje cestovanie
Možnosť nadčasov
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Prax na pozícii údržba strojov a zariadení – výhodou
Technické myslenie
ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
Mám záujem o Údržbár strojov priamo v Hlohovci priamo do kmeňa spoločnosti

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Horváthová Kristína
Telefon:
0918 421 667