25 rokov na slovenskom trhu

Pracovník montáže - Strojárska výroba so zabezpečenou dopravou

Miesto práce:
Považská Bystrica
Dátum nástupu:
dohodou,ihneď
Platové ohodnotenie:
948€ + príplatky za zmeny, rôzne motivačné bonusy a odmeny. Možnosť zárobku 1000€ brutto/mesačne.
Základná mzda (v EUR brutto):
948,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
- montáž a testovanie výrobkov, prípadné balenie
- obsluha kontrolného, meracieho a skúšobného zariadenia
- vykonávanie skladovej a manipulačnej činnosti
- vykonávanie kontroly výrobkov
- práca na 3 zmeny /ranná,poobedná,nočná/

- montáž a testovanie výrobkov, prípadné balenie podľa výrobnej dokumentácie
- vykonávanie autonómnej údržby podľa plánu a základná starostlivosť o náradie, nástroje a meradlá
- sledovanie a zapisovanie výkonu
- dodržiavanie pokynov koordinátora tímu
- pri vykonávaní práce dodržiava platné predpisy
- dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti,
- 2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka Práce + ďalšie výhody
- teplá strava na všetkých 3 zmenách
- Doprava zabezpečená na všetky tri zmeny z miest: Nová Dubnica, Dubnica nad Váhom a Ilava. Rovnako z autobusovej a železničnej stanice v Považskej Bystrice do firmy tam a späť.

Bližšie informácie Vám poskytneme osobne na pohovore.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- zodpovedný prístup k práci
- samostatnosť
- spoľahlivosť
Mám záujem o Pracovník montáže - Strojárska výroba so zabezpečenou dopravou

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trenčín
Kontaktná osoba:
Dubničková Dominika
Telefon:
0917 954 003