25 rokov na slovenskom trhu

Elektrikár - priemyselná automatizácia

Miesto práce:
Okres Prešov
Dátum nástupu:
ASAP
Platové ohodnotenie:
od 5€ brutto/hod. na TTP alebo od 8€/hod. na živnosť (výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
Základná mzda (v EUR brutto):
5,00 €
Pracovný pomer:
plný úväzok, živnosť
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Pre nášho významného klienta v Prešove hľadáme elektrikára, ktorý má skúsenosti so zapájaním elektro-rozvodov pri výrobe rozvádzačov v automatizácii.

Tvojou náplňou práce bude:
- káblovanie rozvodov priemyselných zariadení podľa technickej dokumentácie
- skúšanie a testovanie zariadenia pred expedíciou
- montáž a oživenie priemyselného zariadenia priamo u zákazníka (v rámci SR alebo zahraničie v rámci
Európy)
- po zaučení možnosť vycestovať na montáž priamo k zákazníkovi, a tým si zvýšiť svoj zárobok
- obedy len za 0,06€
- možnosť odborného rastu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- odborná spôsobilosť v elektrotechnike §21 alebo §22
- ukončené vzdelanie v elektrotechnickom odbore
- skúsenosti s automatizáciou - PODMIENKOU
- skúsenosti s výrobou automatizovaných zariadení
- znalosť čítania výkresov (elektrické i mechanické)
- ochota cestovať po Slovensku, ale i zahraničí v rámci Európy
Kontaktný formulár
Mám záujem o Elektrikár - priemyselná automatizácia

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Pekárová Ivona
Telefon:
0902 934 051