25 rokov na slovenskom trhu

Máš prax v mzdovej agende? Vieš anglicky alebo nemecky? Hľadáme práve teba!

Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
od 1500 EUR/btt, výsledná suma závisí od skúseností kandidáta
Základná mzda (v EUR brutto):
1 500,00 €
Pracovný pomer:
plný úväzok, skrátený úväzok
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
Mzdová účtovníčka/Účtovníčka, ktorá bude mať na starosti mzdovú agendu a podporila finančné oddelenie pri jednoduchých účtovných operáciách.

MZDY
- spracovanie mzdovej agendy (do 70 zamestnancov) v programe Helios Orange,
- ročné zúčtovanie dane zo závislej činnosti,
- prihláška/odhlášky, mesačné hlásenia (štatistiky a výkazy) a komunikácia so sociálnou a zdravotnou poisťovňou,
- komunikácia so štátnymi inštitúciami,
- sledovanie aktuálnych zmien v legislatíve (príplatky, nároky zamestnancov),
- príprava potvrdení pre zamestnancov,

ÚČTOVNÍCTVO
- jednoduché účtovné operácie,
- vedenie pokladne,
- skenovanie faktúr (elektronický archív),
- príjemný pracovný kolektív,
- flexibilita pracovnej pozície (možnosť skráteného úväzku s prechodom na plný úväzok),
- školenia hradené spoločnosťou,
- príspevok na stravné nad rámec zákona,
- osobné rozvojové príležitosti,
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Mzdové účtovníctvo - expert
- Personalistika - základy
- Účtovníctvo - pokročilý
- Znalosť programu Helios Orange výhodou
- Znalosť programu SAP výhodou
- Zodpovednosť a precíznosť
- Príjemné vystupovanie
Mám záujem o Máš prax v mzdovej agende? Vieš anglicky alebo nemecky? Hľadáme práve teba!

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Porubská Katarína
Telefon:
0917 898 239