25 rokov na slovenskom trhu

Supervízor/ka kvality (práca v administratíve) na jednu zmenu priamo do kmeňa spoločnosti.

Miesto práce:
Okres Ilava
Dátum nástupu:
11/2019
Platové ohodnotenie:
1200
Základná mzda (v EUR brutto):
1 200,00 €
vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
supervízor oddelenia kvality

- sústavné preverovanie, vylepšovanie pracovného procesu a služieb s cieľom minimalizovania nákladov na nekvalitnú výrobu
- zavádzanie a udržiavanie procesov potrebných pre systém manažérstva kvality
- zodpovednosti vyplývajúce z menovacieho dekrétu Predstaviteľ vedenia - manažéra kvality
- sledovanie požiadaviek ISO a IATF noriem
- sledovanie výkonnosti a práce zamestnancov kvality
- riadenie interných a externých nápravných a preventívnych opatrení
- komunikácia so zákazníkom
- sledovanie, vyhodnocovanie a účasť na interných a externých auditoch
- sledovanie a vyhodnocovanie štatistických metód ( MSA, SPC )
- vypracovávanie dokumentácie oddelenia kvality
- koordinovanie a kontrolovanie práce na nových projektoch
- vybavenie interných reklamácií
- podieľa sa na zvyšovaní kvalifikácie pracovníkov kvality
- plnenie podmienok vyplývajúcich z normy ISO a IATF
- minimalizovanie enviromentálnych vplyvov na životné prostredie
- pevná pracovná doba 7:00-15:30
- príjemné pracovné prostredie
- ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov
- Vianočný večierok
- príspevok na stravu
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri svadbe zamestnanca
- odmeny pre najlepších zamestnancov
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- odborné požiadavky vítané u uchádzača: FMEA, SPC, Interný audítor, PPAP, APQP, prípadne kvalifikácia získaná praxou.
- anglický jazyk na pokročilej úrovni
- riadiace a organizačné schopnosti
- zodpovednosť
- asertivitia
- práca vhodnejšia pre ženu
Mám záujem o Supervízor/ka kvality (práca v administratíve) na jednu zmenu priamo do kmeňa spoločnosti.

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Horváthová Kristína
Telefon:
0918 421 667