25 rokov na slovenskom trhu

Jednoduchá práca pre každého - výroba káblových zväzkov, osádzanie konektorov. Zabezpečená firemná doprava

Miesto práce:
Trenčín
Dátum nástupu:
asap
Platové ohodnotenie:
3,37€/hod + príplatky + letný a vianočný bonus + navýšenie mzdy po skúšobnej dobe
Základná mzda (v EUR brutto):
3,37 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
Jednoduché úkony pri výrobe káblov pre elektromobily,
Práca vhodná pre ženy aj mužov, starších aj mladších,
Práca v 3-zmennej prevádzke,
Doprava zo smeru Ilava, Dubnica nad Váhom, Bánovce nad Bebravou, Trenčín je zabezpečená.

Zaškolenie na potrebné úkony,
Jednoduché úkony pri výrobe káblov pre elektrické autá,
Práca za pracovným stolom = nejde o pásovú výrobu,
Pracuje sa na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná).

Doprava je zabezpečená firemným autobusom z obcí:
Bánovce nad Bebravou, Svinná, Mitice,
Ilava, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica, Trenčianska Teplá, Dobrá,
Trenčín Autobusová Stanica, Trenčín Sídlisko Juh.
* Dlhodobá práca v kmeni perspektívnej a modernej spoločnosti,
* Možnosť profesijného rastu,
* Čisté a klimatizované pracovisko,
* Nejde o prácu za pásom,

* Letný bonus
* Vianočný bonus
* až 100 € bonus pri jubileu alebo pracovnom výročí

* Bánovce nad Bebravou, Svinná, Mitice,
* Ilava, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica, Trenčianska Teplá, Dobrá,
* Trenčín Autobusová Stania, Trenčín Sídlisko Juh.

Iné benefity a bonusy:
* odmena pri odporučení zamestnanca (okamžitá + dodatočná),
* príspevok 3% do tretieho dôchodkového piliera,
* 100 € bonus pri uzavretí manželstva alebo narodení dieťaťa,
* rôzne zľavy na cestovanie, nakupovanie, kultúrne a vzdelávacie podujatia a iné,
* zvýhodnené stravovanie len za 0,70 € a výber z 10 jedál.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- šikovné ruky a dobrý zrak (pracuje sa s menšími dielmi),
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke,

* absolventi sú vítaní
Mám záujem o Jednoduchá práca pre každého - výroba káblových zväzkov, osádzanie konektorov. Zabezpečená firemná doprava

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Pevalová Jana
Telefon:
0917 810 573