25 rokov na slovenskom trhu

Predaj pyrotechniky od 18.12.2018!Hľadáme zamestnancov na ľahkú,ale dobre platenú prácu!!

Miesto práce:
Okres Dunajská Streda
Dátum nástupu:
18.12.2019
Platové ohodnotenie:
4,28€ hod / brutto + SL v hodnote 3,83
Základná mzda (v EUR brutto):
4,28 €
Pracovný pomer:
plný úväzok, skrátený úväzok
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
- vydávanie pyrotechnických výrobkov v obchodnom reťazci v Dunajskej Strede / pyrotechnikai eszközök árulása Dunaszerdahelyen
- plnohodnotné školenie na získanie certifikátu / teljes értékű iskolázást biztosítunk
- brigáda iba na december / munka csak a decemberi hónapra
- práca aj s pokladňou / pénztárral is kell dolgozni
- vhodná robota aj pre dôchodcov, pri materskej, štúdiu - pre každého! / alkalmas munka nyugdíjasoknak, anyasági mellett, suli mellet - mindenkinek!
- zaujímavý zárobok / motiváló fizetés
- môžeš si vybrať zmenu, na ktorú chceš ísť (sú ranné a poobedné) / kiválaszthatod a műszakot (reggeles vagy délutános)
- práca na pracovnú zmluvu / szerződésre
- stravné lístky za každú odpracovanú zmenu / ebédjegyek minden ledolgozott műszakért
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vek od 18! / 18 éves kortól
- vlastná doprava / az utazás nincs biztosítva
- PYRO preukaz výhodou, ale nie podmienkou! / az érvényes PYRO engedély előny
- platný ZP / az érvényes engedély élelmiszerekkel való munkára
- výpis z registra trestov / kivonat a bűnügyi nyilvántartásból
- lekárska prehliadka / orvosi kivizsgállas belépes elót
Mám záujem o Predaj pyrotechniky od 18.12.2018!Hľadáme zamestnancov na ľahkú,ale dobre platenú prácu!!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Szolgová Radka
Telefon:
0918 790 674