25 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme skladníkov do závodu v Hlohovci, vodič VZV.

Miesto práce:
Hlohovec
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
875 + mesačný bonus do 131 € + ročná výsledková prémia + príspevok na dopravu + príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť nad rámec zákona
Základná mzda (v EUR brutto):
875,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent vysokej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa
popis pracovnej pozície
Hľadáme vodičov VZV do závodu v Hlohovci

- Nakladanie a vykladanie kamiónov využitím VZV
- Práca s retrákom, vláčikom, jašterkou.
- Zásobovanie výrobných liniek
- Premiestňovanie materiálu a ukladanie paliet do regálov
- Komunikácia s nadriadeným o aktuálnych a potenciálnych problémoch
- Príležitosti pre kariérny rozvoj - v rámci racovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku
- Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
- Príspevok na DDS, 3. pilier
- Odmeny vyplácané polročne
- Odmena za odporúčanie kandidáta, za dobré nápady, pri jubileách
- Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
- Príspevok na dopravu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- platný preukaz VZV
- skúsenosti s vedením VZV výhodou
- spoľahlivosť, zručnosť, chuť učiť sa
- vysoká miera zodpovednosti
- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
- prax vo výrobnom prostredí výhodou
Mám záujem o Hľadáme skladníkov do závodu v Hlohovci, vodič VZV.

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Hlohovec
Kontaktná osoba:
Kukučka Marek
Telefon:
0917 810 575