25 rokov na slovenskom trhu

Výrobný operátor - 4-zmenná prevádzka Hlohovec

Miesto práce:
Okres Hlohovec
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
Od 4,51 EUR/hod. podľa náročnosti vykonávanej práce + variabilná zložka mzdy (štandard 15 %) + prémia za prítomnosť 100 EUR/mes. brutto + príplatky (nočná práca, sobota, nedeľa) + ďalšie benefity
Základná mzda (v EUR brutto):
4,51 €
Požadované vzdelanie:
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity
popis pracovnej pozície

- Obsluha strojových zariadení
- Kontrola materiálu na nakladanie strojov
- Kontrola strojových zariadení pred ich spustením a počas ich chodu
- Kontrola cievok a parametrov kvality výrobku
- Sledovanie výsledných parametrov a realizácia nápravných opatrení
- Vedenie evidencie parametrov kvality v predpísaných formulároch
- príprava strojných zariadení a materiálu pre nasledujúcu zmenu
- Vedenie evidencie a identifikácie materiálov
- Oprava fraktúr materiálu
- Informovanie nadriadeného o vzniknutých problémoch
- Práca podľa stanovených priorít na skupine strojov
- Dodržiavanie pracovných postupov na obsluhu liniek a zariadení
- Dodržiavanie zásad 5S
13. plat
Dochádzkový bonus
Príspevok ku III. pilier DDS
Dynamická rôznorodá práca
Stabilná, neustále sa rozvíjajúca spoločnosť
Zaškolenie každého nového zamestanca
Pracovné oblečenie
Stabilita príjmu
Zabezpečené stravovanie
Podujatia pre zamestnancov (športový deň, rybárske preteky, športové turnaje, vianočné dni atď.)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Práca je vhodná pre ženy, mužov i absolventov
- Práca na 4 zmeny v nepretržitom režime - RANNÁ - NOČNÁ - VOĽNO - VOĽNO
- Oprávnenie na obsluhu zdvíhacieho zariadenia + viazač bremien a obsluhovateľ - výhodou
Kontaktný formulár
Mám záujem o Výrobný operátor - 4-zmenná prevádzka Hlohovec

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Hlohovec
Kontaktná osoba:
Ťažký Daniel
Telefon:
0917 110 783