25 rokov na slovenskom trhu

Vedúci zmeny (strojárenský priemysel)

Miesto práce:
okres Galanta
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
1400 Eur /mesačne
Základná mzda (v EUR brutto):
1 400,00 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Hľadáme skúseného vedúceho zmeny pre stabilnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť v Galantskom okrese.

Náplň práce:
- denné zabezpečovanie organizácie prác na zverenom výrobnom pracovisku, koordinácia a riadenie prác výrobných pracovníkov,
- zabezpečovanie personálnej, materiálnej, časovej a kvalitatívnej stránky výrobného procesu pracoviska,
- zodpovednosť za celkové riadenie oddelenia výroby,
- účasť na strategickom plánovaní ľudských a materiálových zdrojov výroby,
- zabezpečenie realizácie a plnenie výrobného plánu,
- zabezpečovanie výstupov z výroby v požadovanej kvalite,
- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených kvalitatívnych štandardov a firemných postupov na oddelení výroby,
- zodpovednosť za motiváciu, hodnotenie a riadenie zverených pracovníkov.

Konečná nástupná mzda bude závisieť od relevantných skúseností.
- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- firemná doprava
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- skúsenosti s riadením a vedením ľudí min. 2 roky,
- znalosti anglického jazyka (nim. úroveň B1),
- znalosť MS Office
- prax v práci na zariadeniach ako sústrh, CNC a laser
- veľmi silné riadiace a organizačné schopnosti
- samostatnosť, presnosť a dôslednosť pri plnení stanovených úloh
- prax v oblasti automobilového priemyslu
Kontaktný formulár
Mám záujem o Vedúci zmeny (strojárenský priemysel)

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Szolgová Radka