25 rokov na slovenskom trhu

hľadáme skúseného sústružníka na 1 zmenu (práca priamo do kmeňu spoločnosti)

Miesto práce:
Okres Malacky
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
1000€ + odmeny + stravovanie plne hradené zamestnávateľom
Základná mzda (v EUR brutto):
1 000,00 €
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
sústružník

- Príprava, zoraďovanie a opracovanie položiek
- obsluha obsluha sústruhu
- dodržiavanie predpísanej technológie
- kontrola, meranie kusov podľa predpísanej dokumentácie
- plnenie stanovených výrobných noriem s dôrazom na rýchlosť a presnosť výroby
- samostatná príprava a ustávanie materiálu, nastavenie stroja
- plnenie výrobných požiadaviek podľa pokynov nadriadeného
- stravovanie na pracovisku plne hradené
- práca na 1 zmenu
- výkonnostné prémie
- príjemná pracovná atmosféra
- 13. plat
- firemné benefity
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- znalosť čítania technickej dokumentácie, používania meradiel
- skúsenosti s prácou na sústruhu
Mám záujem o hľadáme skúseného sústružníka na 1 zmenu (práca priamo do kmeňu spoločnosti)

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Horváthová Kristína
Telefon:
0918 421 667