25 rokov na slovenskom trhu

Nastavovač lisov a strojov (priamo do kmeňu spoločnosti)

Miesto práce:
Okres Nové Mesto nad Váhom
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
od 850€ + príplatky za zmeny
Základná mzda (v EUR brutto):
850,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
NASTAVOVAČ lisov, strojov a zariadení

• obsluha a nastavenie výrobných strojov a zariadení na výrobu dien a viečok pre konzervy
• zabezpečenie plynulého chodu lisovacej linky s ohľadom na dodržiavanie požiadaviek kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia
• vykonávanie drobných mechanických opráv lisov a strojov
• diagnostikovanie opotrebovaných dielov a porúch lisov a strojov
• dodržiavanie predpísaných štandardov
13. a 14. plat vo výške jedného priemerného platu
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
príspevky na športové a kultúrne podujatia
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke
prax na podobnej pozícii výhodou
Mám záujem o Nastavovač lisov a strojov (priamo do kmeňu spoločnosti)

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Horváthová Kristína
Telefon:
0918 421 667