25 rokov na slovenskom trhu

Špecialista železničných zabezpečovacích zariadení

Miesto práce:
Bratislava, Košice
Platové ohodnotenie:
1500€ brutto/mesiac + iné benefity
Základná mzda (v EUR brutto):
1 500,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Riešenie projektov na železničných dráhach

Pre nášho klienta, ktorý je významných dodávateľom zabezpečovacích, telekomunikačných a rádiotelefónnych zariadení pre rezort železníc, hľadáme Špecialistu železničných zabezpečovacích zariadení.

Tvojou náplňou práce bude:
-koordinácia a príprava projektov zabezpečovacích zariadení a oznamovacej techniky pre železničnú dopravu
-testovanie softvérového riešenia pre technológiu zabezpečovacích zariadení
-údržba a konfigurácia SW riešenia ZabZar
-kooperácia na vývoji novej technológie ZabZar
-absolvovanie rôznych odborných školení

Budeš úzko spolupracovať s projektantmi a stavbyvedúcimi, ktorí koordinujú jednotlivé projekty na železničných dráhach, týkajúcich sa zabezpečovacích zariadení.

Miesto výkonu práce: Bratislava alebo Košice.

Pracovná pozícia si vyžaduje vysokú flexibilitu a ochotu cestovať v rámci SR a občas aj ČR v závislosti od projektov.
-základná mzda v závislostí od skúseností kandidáta, min. 1500€ brutto/mesiac
-náhrada mzdy pri vycestovaní vyplácaná v zmysle zákonníka práce
-zaškoľovací program
-dovolenkový príspevok vo výške 30% z HM
-vianočný príspevok vo výške 50% z HM
-príspevok pri pracovnom výročí
-stravné lístky vo výške 4,5€ (doplatok zamestnanca len 0,50€)
-zabezpečené ubytovanie a doprava, alebo preplatenie nákladov s tým spojených
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
-ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie so zameraním na železničnú dopravu - podmienkou, alebo skúsenosti s prácou v danej oblasti
-pozícia je vhodná aj pre absolventov VŠ v odbore Železničná doprava
-znalosť práce v AutoCad - výhodou
-znalosť práce v Tia Portál a bezpečného programovania - výhodou
-znalosť anglického alebo nemeckého jazyka - výhodou
Mám záujem o Špecialista železničných zabezpečovacích zariadení

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Pekárová Ivona
Telefon:
0902 934 051