25 rokov na slovenskom trhu

Riaditeľ spoločnosti

Miesto práce:
Okres Vranov nad Topľou
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
od 3000€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
Základná mzda (v EUR brutto):
3 000,00 €
Požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície

Pre nášho klienta hľadáme skúseného manažéra, ktorý riadil strojársky podnik. Pracovná príležitosť pre cieľavedomého, dominantného a sebaistého lídra.

Úspešný kandidát by mal mať ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore technického zamerania alebo to môže byť skúsený manažér s ekonomickým vzdelaním (Podnikový manažment, riadenie podniku, manažment výroby). Zároveň očakávame, aby mal kandidát silné technické, praktické a analytické myslenie.
Skúsenosť s riadením strojárskeho podniku je podmienkou.

Náplň práce:
-riadenie a organizácia výroby po stránke technickej, technologickej i personálnej
-koordinácia výrobného procesu
-operatívne riešenie vzniknutých problémov vo výrobe
-zostavovanie kapacitných plánov a následná kontrola optimálneho využívania výrobných, prevádzkových a
personálnych kapacít
-motivačné mzdové ohodnotenie
-dôkladne nastavený sociálny program
-stabilná spoločnosť
-služobný automobil
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
-VŠ II. stupňa v odbore s technických zameraním (chemické technológie) alebo ekonomickým zameraním (podnikový manažment, riadenie podniku, manažment výroby)
-min. 5 ročná prax s riadením výroby (cca 250 ľudí)
-vysoká miera technického, analytického a praktického myslenia
-anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Kontaktný formulár
Mám záujem o Riaditeľ spoločnosti

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Pekárová Ivona
Telefon:
0902 934 051