25 rokov na slovenskom trhu

Veterinárny lekár

Miesto práce:
Bratislava
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
1500-2500 závislé od skúseností a vzdelania
Základná mzda (v EUR brutto):
1 500,00 €
Pracovný pomer:
plný úväzok, živnosť
Požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície

Na veterinárnej klinike v Bratislave rozširujeme tím odborníkov a hľadáme veterinárnu lekárku/veterinárneho lekára.
Dennou náplňou práce bude odborná starostlivosť o malé zvieratá - vyšetrovanie, diagnostika, vykonávanie zákrokov, poradenstvo. Požadujeme taktiež príjemné vystupovanie, hlboký záujem o prácu so zvieratami, ochotu sa učiť nové veci, oddaný a zodpovedný prístup k práci. Sme stabilná klinika a máme dlhoročné skúsenosti v praktickom vzdelávaní a tréningu veterinárnych lekárov. Ak ste sa pri čítaní dostali až sem a znie Vám to zaujímavo, reagujte na danú pracovnú ponuku .
- príjemné a moderné prostredie v novo zrekonštruovaných priestoroch
- mladý, dynamický kolektív
- stabilné postavenie spoločnosti na trhu
- korektný prístup zo strany vedenia spoločnosti
- individuálne podmienky podľa kvalifikácie lekára a výsledkov
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- vysokoškolské vzdelanie v odbore
- príjemné vystupovanie
- odborné vedomosti
- odborný prístup k pacientom a klientom
- pracovné nasadenie
- anglický jazyk výhodou
Kontaktný formulár
Mám záujem o Veterinárny lekár

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Švajdová Michaela
Telefon:
0914 330 517