25 rokov na slovenskom trhu

Účtovník/Účtovníčka

Miesto práce:
Nová Baňa
Dátum nástupu:
Dohodou
Platové ohodnotenie:
od 1150 € brutto/mes. (v závislosti od skúseností kandidáta)
Základná mzda (v EUR brutto):
1 150,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície
Samostatný účtovník/účtovníčka s praxou

Pre nášho klienta, ktorý je výrobcom a distribútorom hliníkových systémov pre architektúru a priemysel, obsadzujeme pracovnú pozíciu: Účtovník/účtovníčka.

Náplň práce:
- vedenie podvojného účtovníctva v zmysle platných zákonov
- účtovanie interných dokladov, prijatých a odoslaných faktúr, banky, pokladne, majetku, tržieb z
elektronickej registračnej pokladne
- účtovanie o skladovej evidencii zásob materiálu, tovaru a výrobkov
- príprava, kontrola a spracovanie inventarizácie majetku, zásob
- kompletná inventarizácia účtovníctva – súvahových a výsledkových účtov
- spracovanie daňových priznaní (DPH, daň z príjmov PO, daň z motorových vozidiel, daň z
nehnuteľnosti)
- príprava podkladov pre audit a podkladov k spracovaniu účtovnej závierky a výročnej správy
- spracovanie cestovných príkazov, štatistických výkazov
- zabezpečenie aktuálnosti interných smerníc v zmysle novelizovaných účtovných zákonov
- pravidelný reporting pre materskú spoločnosť aj v rámci interných pokynov
- základná mzda od 1150 € brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta)
- príjemné pracovné prostredie stabilnej zahraničnej výrobnej spoločnosti
- možnosť ďalšieho odborného vzdelávania
- kariérny rast
- sociálny program- vitamínové balíčky, rôzne podujatia ( Deň zdravia, Deň otvorených dverí a pod.) - stravné lístky v hodnote 4,-€
- parkovanie v areáli závodu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Pre nášho klienta hľadáme tímového kolegu/kolegyňu so zodpovedným prístupom k práci s orientáciou na detail, so schopnosťou dodržiavať termíny a organizovať si pracovný čas.

- vzdelanie v ekonomickom odbore
- minimálne 2 roky praxe v účtovníctve v prostredí firmy
- znalosť podvojného účtovníctva, zákona o účtovníctve a daňových zákonov PODMIENKOU
- pokročilé skúsenosti s prácou v MS Excel a účtovným SW
- znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka (anglický, španielsky) je PODMIENKOU.
Kontaktný formulár
Mám záujem o Účtovník/Účtovníčka

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Majerová Erika
Telefon:
0917 864 657