25 rokov na slovenskom trhu

Brigáda pre študentov - Skladanie obrazových hliníkových a drevených rámov

Miesto práce:
Štefánikova 714, Senica
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
3,70€/brutto + 0,20€ dochádzkový bonus
Základná mzda (v EUR brutto):
3,90 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, študent vysokej školy
popis pracovnej pozície
Ponúkame prácu na dohodu s možnosťou výberu pracovných zmien

FLEXIBILNÁ BRIGÁDA PRE ŠTUDENTOV NIE LEN NA LETO
- vhodná od 16 rokov
- skladanie obrazových rámov z hliníkových, plastových a drevených častí - ako lego :)
- práca vhodná pre ženy, mužov

- práca na 2 - zmeny (07:00 - 16:00, 15:00 - 24:00 - na poobednej zmene nočný príplatok)
- poobedná zmena len od pondelka do štvrtka :)
- po zaškolení práca väčšinou na poobedných zmenách
- víkendové zmeny podľa potreby zamestnávateľa
- BEZ ubytovania a dopravy!
- možnosť výberu zmien
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- VÝBORNÁ fyzická zdatnosť (práca je v stoji)
- práca vhodná pre ženy aj pre mužov
- logické myslenie
Mám záujem o Brigáda pre študentov - Skladanie obrazových hliníkových a drevených rámov

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Jánošová Michaela
Telefon:
0915 969 872