25 rokov na slovenskom trhu

Hľadáme operátorov logistiky - práca v Trnave

Miesto práce:
Prílohy Zavar
Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
od 800 Eur
Základná mzda (v EUR brutto):
4,70 €
Požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
Automobilový priemysel - práca v sklade, zabezpečovanie komponentov na linku, vešanie rámov, práca s VZV zahŕňa 20% prac. času

- vykladanie a nakladanie tovaru, kontrola poškodenia obalov,
- príprava tovaru, vyloženie/naloženie, zaskladnenie a kontrola tovaru
- dodržiavanie pravidiel zoskupení obalov na paletách,
- čítanie etikiet, kontrola tovaru a zaskladnenie podľa údajov
- expedícia, skladovanie, triedenie, skladanie a čistenie prázdnych obalov
- príprava dokumentácie

Potrebný platný preukaz.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- dobrá znalosť skladovej a manipulačnej techniky
- zodpovedný prístup k práci,
- schopnosť pracovať samostatne,
- skúsenosti so skladovaním tovaru,
Kontaktný formulár
Mám záujem o Hľadáme operátorov logistiky - práca v Trnave

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Trnava
Kontaktná osoba:
Králová Martina
Telefon:
0917 388 408