25 rokov na slovenskom trhu

Technológ zvárania

Miesto práce:
Košice
Dátum nástupu:
podľa dohody
Platové ohodnotenie:
1 450 EUR/mesiac- základná mzda bude dohodnutá podľa seniority uchádzača - po skúšobnej dobe je možné získať mesačnú odmenu - vianočná odmena
Základná mzda (v EUR brutto):
1 450,00 €
vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Hľadáme technológa zvárania.

− Vypracovanie technologických postupov/štandardov pre zváranie
− Kontrola výkresovej dokumentácie z hľadiska zvárania
− Overovanie postupov pre zváranie v procesoch manuálneho a
automatizovaného zvárania
− Vykonávanie skúšok/testov v súvislosti so zlepšením procesu
− Navrhovanie riešení a nápravných opatrení v procesoch zvárania
− Inšpekcia a skúšanie počas a po procesoch zvárania
− Kontrola materiálových certifikátov
− Pravidelné školenie a kontrola zváračov
− Konzultácia s ostatnými pobočkami ohľadom procesu zvárania
− Príprava vzoriek na WPQR, WPS, pWPS
− Pravidelné spracovanie makro vzoriek s výstupom vo forme reportu
− Kontrola, vedenie a aktualizácia zváracích preukazov v rámci firmy
− Spoluúčasť pri nábore nových zváračov
− Podieľanie sa na výbere vhodných technických zariadení na zváranie,
vrátane prídavných materiálov
− Riadenie a kontrola kvality v oblasti zvárania (nariadenie vhodného
spôsobu kontroly kvality zvarových spojov)
− Plnenie cieľov oddelenia podľa dohodnutých KPI ukazovateľov
− Zabezpečovanie činnosti v rámci kompetencie technológa pre zváranie
− Zabezpečenie kalibrácie zváracích zariadení
− Spolupráca s NDT pracovníkmi prie riešenie kvalitatívnych problémov z
hľadiska zvárania a prípravy na zváranie
− Vykonávanie dodávateľských auditov z hľadiska zvárania
− Komunikácia s dodávateľmi/kooperáciou z hľadiska požiadaviek na
zváranie
- spolupráca s ostatnými oddeleniami
- dlhodobé pracovné miesto v stabilnej spoločnosti,
− zaujímavá práca v kolektíve, možnosť sebarealizácie a odborného rastu,
− adekvátne finančné ohodnotenie,
− stravný lístok v hodnote 4,00 €,
− bonusová dovolenka 2 až 5 dní,
− odmena pri pracovnom a životnom výročí,
− vianočná odmena.
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
− platný certifikát zváracieho inžiniera – IWE
− NDT certifikáty – výhodou
− výborná znalosť MS Office
− SAP - výhoda
− proaktívny prístup
− spoľahlivosť
Kontaktný formulár
Mám záujem o Technológ zvárania

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Košice
Kontaktná osoba:
Vargovčík Tatiana
Telefon:
0915 856 327