30 rokov na slovenskom trhu

Skladník VZV práca na 2 zmeny s oprávnením W1

Miesto práce:
Okres Zvolen
Dátum nástupu:
dohodou
Platové ohodnotenie:
750€ brutto/mesiac Výška maximálnej brutto mzdy nie je obmedzená, závisí od zapracovania sa a napredovania na danej pracovnej pozícii.
Základná mzda (v EUR brutto):
750,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
popis pracovnej pozície
vzv

práca na oddelení expedície
príprava,príjem, kontrola a výdaj tovaru
nakládka a vykládka kamiónov ( prípadne vagónov)
manipulácia s tovarom
práca so skenerom
udržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
Mesačný dochádzkový bonus 70€
Mesačné prémie do výšky 30%
Mzdové zvýhodnenie za prácu počas víkendov (nad rámec ZP
Príspevok zamestnávateľa na III. dôchodkový pilier
Odmena za pracovné výročia podľa odpracovaných rokov
Príspevok zamestnávateľa na starostlivosť o pracovné odevy
Všetky príplatky v súlade so Zákonníkom práce
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Požadujeme preukaz VZV skupiny W1.
Požadovaná prax minimálne 1 rok aktívne
Kontaktný formulár
Mám záujem o Skladník VZV práca na 2 zmeny s oprávnením W1

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Švajdová Michaela
Telefon:
0914 330 517