25 rokov na slovenskom trhu

Operátor výroby (izolisy)

Dátum nástupu:
ihneď
Platové ohodnotenie:
980 - 1 225 EUR/mesiac- 13.plat - dochádzková prémia 30 Eur/mesiac
Základná mzda (v EUR brutto):
980,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
popis pracovnej pozície

Obsluha lisov (izostatické lisovanie) pri výrobe výlisku ako polotovaru pre
obtáčanie na CNC strojoch.
Nástupná základná hrubá hodinová mzda bez príplatkov a odmien je 3,82 Eur, po
zaučení a plnení ukazovateľov je 4,35 Eur
Mesačná mzda hrubá 980 Eur, po zaškolení a splnení ukazovateľov až do výšky
1225 Eur.
- pracovná zmluva je uzatvorená na dobu NEURČITÚ a zamestnanec je od prvého dňa kmeňovým zamestnancom (nie zamestnancom agentúrnym)
- dochádzková prémia 30 Eur/ mesiac pri splnenej podmienke odpracovaného celého mesiaca
- mesačné odmeny do výšky 280 Eur pri splnení ukazovateľov BOZP, kvality a noriem
- 13. plat
- príplatky za prácu nadčas nad rámec Zákonníka práce
- príplatky za sťažené prostredie, prácu v noci, prácu v SO, NE a SV vyplácané v súlade so Zákonníkom práce
- nadčasy sú preplácané mesačne, alebo štvrťročne po dohode so zamestnaneckou radou.
- možnosť odborného rastu
-zaujímavý príspevok zamestnávateľa na DDS 1,3% - 3% v závislosti od veku a
vykonávaného druhu práce
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
Práca v nepretržitej prevádzke v 12 hodinových turnusoch (denná, nočná, voľno,
voľno, denná, nočná, voľno, voľno,...) denná zmena: 6:00 hod.-18:00 hod., nočná
zmena 18:00 hod.- 6:00 hod.
Práca je manuálna, nie je vhodná pre ženy .
Kontaktný formulár
Mám záujem o Operátor výroby (izolisy)

Životopis a iné dokumenty
Kontaktná osoba:
Švajdová Michaela
Telefon:
0914 330 517