25 rokov na slovenskom trhu

Operátor lakovne a kontroly Hlohovec - DOPRAVA ZDARMA!

Miesto práce:
Hlohovec
Dátum nástupu:
Ihneď
Platové ohodnotenie:
994 € priemerný mesačný plat brutto (základná nástupná mzda 735€ + mesačný bonus do 131 € + ročná výsledková prémia + príspevok na dopravu + príplatky za prácu cez víkend a za zmennosť nad rámec zákona)
Základná mzda (v EUR brutto):
735,00 €
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
- Operátorské činnosti za účelom výroby hotového výrobku - nárazníky
- Kontrola kvality hotového výrobku
- Práca v stoji
- Dodržanie času pri spracúvaní hotového produktu

- vykonávanie činností smerujúcich k výrobe hotového výrobku - nárazníka
- realizácia postupu podľa pracovných inštrukcií príslušného pracovného úseku
- dohliadanie na vyrobený produkt
- zodpovednosť za kvalitu a čas dodania
- odovzdávanie agendy a informácií medzi zmenami
- práca vykonávaná v stoji a pohyb medzi obsluhovanými zariadeniami
- zabezpečovať a udržiavať čistotu na pracovisku
- plniť pokyny nadriadených pracovníkov
- zúčastňovať sa na školeniach o zvýšení kvalifikácie
- informovať nadriadeného o aktuálnych a potencionálnych problémoch
- dodržiavať interné organizačné normy a predpisy
- podávať návrhy na zlepšenie
Doprava zdarma
Stabilná a dlhodobá práca
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- manuálna zručnosť
- dlhodobá spolupráca
- ochota pracovať na 3 zmeny
- (Ranná, Nočná, Poobedná) - 7,5 hodinové zmeny
Mám záujem o Operátor lakovne a kontroly Hlohovec - DOPRAVA ZDARMA!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Galanta
Kontaktná osoba:
Szolgová Radka
Telefon:
0918 790 674