25 rokov na slovenskom trhu

Do potravín v Trenčíne hľadáme pokladníka a lahôdkara

Miesto práce:
Okres Trenčín
Dátum nástupu:
ihneď/ dohodou
Platové ohodnotenie:
4,00€ + príplatky cez víkendy
Základná mzda (v EUR brutto):
4,00 €
Pracovný pomer:
na dohodu (brigády)
základné vzdelanie, stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou, študent strednej školy, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa, vysokoškolské III. stupňa
popis pracovnej pozície
Do potravín v Trenčíne hľadáme pokladníka a lahôdkara!

- práca na pokladni s hotovostou, stravnými kartami
- obsluha zákazníkov
- týždenné vyplácanie
- zabezpečené školenie
- rovnaká mzda pre mužov a ženy
- konzultanta, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- potravinársky preukaz
- občiansky preukaz
- preukaz poistenca
- číslo bankového účtu, kde Vám vyplatíme mzdu
- ak ste študent, tak potvrdenie o návšteve školy
- čistý výpis z registra trestov pre pozíciu pokladník/čka(vybavíte na počkanie na ktorejkoľvek pošte)
Mám záujem o Do potravín v Trenčíne hľadáme pokladníka a lahôdkara

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Bratislava
Kontaktná osoba:
Bognárová Monika
Telefon:
0905 201 249