25 rokov na slovenskom trhu

Údržbár na TPP - v automobilke vyrábajúcej sedadlá do áut - 12h zmeny víkendy volne!

Miesto práce:
Lozorno Logistický Park
Dátum nástupu:
po dohode
Platové ohodnotenie:
1244 € základná mzda + bonus do 320€ + príplatky
Základná mzda (v EUR brutto):
1 244,00 €
stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
popis pracovnej pozície
- údržba a starostlivosť o všetky technické zariadenia
- preventívna údržba a jej evidencia

- mechanické zásahy na zariadeniach v prípade havarijnej údržby
- koordinácia a evidencia náhradných dielov v sklade
- podpora inžinieringu,výroby a kvality
- návrhy zlepšenia údržbárskych postupov a pod.
- dlhodobé a stabilné zamestnanie
- po pol roku možnosť prestupu pod kmeň
- práca na 3 zmeny - víkendy volné
- zabezpečená doprava z viacerých smerov
- zabezpečujeme ubytovanie
- zaujímavé príplatky a bonusy
- Možnosť ZÁLOH
- príspevok na dopravu
- príspevok na DDS
- volné víkendy
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- prax v automotíve na pozícii údržby min. 2 roky
- oprávnenie pre prácu s elektrickými zariadeniami (vyhl.§22)
- manuálna zručnosť - znalosť mechaniky a pneumatiky
- zváračské oprávnenie
- kvalifikácia na vykonávanie pracovných činností vo výškach
- práca na 12 zmeny (DDNNVV - vikendy volné)
Mám záujem o Údržbár na TPP - v automobilke vyrábajúcej sedadlá do áut - 12h zmeny víkendy volne!

Kontaktná pobočka:
Index Nosluš, Malacky
Kontaktná osoba:
Jánošová Michaela
Telefon:
+421915969872